Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Akyazı Bosch Elektrikli Süpürge Servisi

Ev temizliğinin en temel eşyalarından biri olan olan elektrikli süpürgelerde, zaman zaman birtakım problemler yaşanabilir ve cihazı tavsiye edilen şekilde kullanmak ve rutin biçimde temizlemek, arızalanma ihtimalini minimize etse de tamamen ortadan kaldırmaz. Bu nedenle muhtemel bir elektrik süpürgesi probleminde bir Akyazı Bosch elektrikli süpürge servisi ile irtibata geçebilir ve ihtiyaç duyulan tamir işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrikli süpürgelerimizin rutin şekilde bakımının sağlanması hem performansını hem de ömrünü pozitif yönde etkilemektedir ve bu bakım ve kontrollerin başında filtrenin değiştirilmesi, motorun kontrol edilmesi, emiş gücünün kontrol edilmesi gelir; sizlere sağladığımız Akyazı Bosch elektrikli süpürge servisi desteği kapsamında, az önce belirttiğimiz işlemleri sizlere en uygun fiyatlarla sağlamaktayız.

Elektrikli süpürgenin emiş gücünde düşüş fark ederseniz, çalışırken normalden yüksek gürültü çıkardığını duyarsanız profesyonel bir yardım talep ederek ivedilikle bu problemleri ortadan kaldırabilir ve makinenizi yepyeniymiş gibi kullanabilirsiniz; ekiplerimiz, arızalı süpürge makinesini kontrol ettikten sonra onarım yahut parça değişimi yaparak problemi giderecektir.

Yedek parça değişimi bilhassa motor fırçası, başlık, filtre gibi kullanıldıkça yıpranan parçalar için gerekli olabilmektedir ve bu tarz durumlarda alabileceğiniz Akyazı Bosch elektrikli süpürge servisi hizmeti bünyesinde orijinal parça değişimi isteyebilirsiniz.

İster tamir ister yedek parça değişimi için olsun; nitelikli Akyazı Bosch elektrikli süpürge servisi hizmetini en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz.

HEMEN ARA WHATSAPP