Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Kaynarca Bosch Fırın Servisi

Tüm mutfakların başlıca elemanlarından bir tanesi olan fırınlarımızda zaman zaman problemler yaşanabilir ve bunun gibi durumlarda arızayı kendi başınıza düzeltmeye çalışmaktansa işi bir uzmana, deneyimli birisine bırakmak en uygunu olacaktır. Kaynarca Bosch fırın servisi hizmetimizle fırınlarda görülebilecek pek çok probleme ivedilikle çözüm buluyor ve arızalı fırını yeniden sorunsuzca kullanmanızı mümkün kılıyoruz.

Fırınların elektronik parçalarında ortaya çıkabilecek olası bir terslik, fırının çalışmasını engelleyebilir; en sık karşılaşılan bir diğer problem ise fırının olması gerektiği gibi ısınmıyor olmasıdır ve bu problem nedeniyle pişirmek istediklerinizi olması gerektiği gibi pişiremezsiniz. Deneyimli bir Kaynarca Bosch fırın servisi, bu arızanın kaynağının fırının ısıtıcı aksamlarında olduğunu çabucak teşhis edip gerekli olan onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirir ve size de bozulmuş fırınınızı yeniden istediğiniz gibi kullanmak kalır.

Bazı fırınlar “turbo pişirme” özelliğine sahiptir ve bu özellik yardımıyla fırının iç kısmında eşit bir ısı dağılımı sağlanıyor ve yemeklerinizi eşit derecede pişirebiliyorsunuz; fakat kullandığımız fırınların turbo özelliğinden faydalanmanızı engelleyen bir terslik görülebilir ve bu tarz bir durumda ilk aşamada kullandığımız fırınların fanı kontrol edilir ve ihtiyaç duyulursa değişim/tamir gerçekleştirilir.

Netice itibariyle fırınlarımız, her evin mutfağının vazgeçilmezi olmakla birlikte zaman zaman sorun çıkarabilmekte ve böyle bir olayla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken, bizden Kaynarca Bosch fırın servisi desteği almak olacaktır; gerekli bakım ve onarım uygulamalarından sonra fırınınızı yeniden kullanabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP