Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Korucuk Bosch Elektrikli Süpürge Servisi

Evlerimizin en çok kullanılan araçlarından bir tanesi olan elektrikli süpürgelerde, bazen çeşitli arızalar yaşanabilir ve elektrikli süpürgeyi önerilen şekilde kullanmak ve düzenli biçimde temizlemek, bozulma olasılığını azaltsa da tamamen ortadan kaldırmaz. Bu sebeple herhangi bir bir elektrik süpürgesi probleminde bir Korucuk Bosch elektrikli süpürge servisi ile irtibata geçebilir ve gerek görülen tamir işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrikli süpürgelerimizin rutin biçimde temizliklerinin yapılması hem verimini hem de ömrünü pozitif yönde etkiler ve bahsi geçen bakım ve kontrollerin başında filtre değişimi, motorun incelenmesi, emiş gücünün kontrolü gelir; size sağladığımız Korucuk Bosch elektrikli süpürge servisi hizmeti kapsamında, az önce saydığımız uygulamaları sizlere en uygun fiyatlarla sağlamaktayız.

Süpürgenizin emiş gücünde düşüş fark ederseniz, kullanım süresince olağandan çok gürültü çıkardığını işitiyorsanız profesyonel bir destek talep ederek ivedilikle bu problemleri giderebilir ve elektrikli süpürge aletinizi yepyeniymiş gibi kullanabilirsiniz; ekiplerimiz, arızalı süpürge makinesini kontrol ettikten sonra onarım yahut yedek parça değişimi sağlayarak problemi ortadan kaldıracaktır.

Parçaların yenilenmesi bilhassa filtre, motor fırçası, başlık gibi zaman geçtikçe yıpranan aksamlar için gerekli olabilir ve bunun gibi durumlarda temin edebileceğiniz Korucuk Bosch elektrikli süpürge servisi hizmeti çatısı altında orijinal parça değişimi yaptırabilirsiniz.

İster tamir ister yedek parça değişimi için olsun; kaliteli Korucuk Bosch elektrikli süpürge servisi hizmetini en bütçe dostu fiyatlarla sizlere sağlıyoruz.

HEMEN ARA WHATSAPP